AKTUALNOŚCI

 

Z przyjemnością informuję, iż po raz drugi z rzędu Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Polish Happy Jazz Fest 2018” uplasował się na trzecim miejscu, jako polskie, jazzowe wydarzenie koncertowe w „Jazz Plebiscyt 2018”, według czytelników miesięcznika internetowego JazzPRESS oraz słuchaczy RadiaJAZZ.FM.

Dziękuję wszystkim głosującym.

Adam Solski (dyrektor festiwalu)

 

Pobierz numer JazzPRESSu z wynikami „Jazz Plebiscytu 2018”: TUTAJ

 

*   *   *

 

 

Polish Happy Jazz Fest 2018 przeszedł do historii.

Serdecznie dziękuję wszystkim wspaniałym wykonawcom, ze szczególnym uwzględnieniem wyjątkowego talentu Krysi Durys.

Dziękuję niezastąpionym realizatorom, wytrwałym wolontariuszom i publiczności, na którą zawsze można liczyć.

Dziękuję włodarzom miasta Gliwice za dofinansowanie festiwalu, darczyńcom i sponsorom za nieocenione wsparcie oraz partnerom i patronom za bardzo dobrą współpracę.

Adam Solski (dyrektor festiwalu)

 

*   *   *

 

25 – 26 sierpnia 2018 roku rusza trzecia edycja festiwalu, a Gliwice po raz trzeci staną się centrum radosnego Jazzu Tradycyjnego.

Festiwal adresowany jest do wszystkich. Bez znaczenia czy ktoś jest koneserem, czy totalnym jazzowym amatorem, czy jest piękny i młody, czy już tylko piękny, każdy świetnie będzie się bawił i wyniesie w swym sercu radość i pozytywną energię.

Bez względu na pogodę czy niepogodę zapraszam na „Polish Happy Jazz Fest 2018”. Nie bójmy się deszczu, chmur i wiatru, ubierzmy się ciepło, zaopatrzmy w parasole, coś miękkiego do siedzenia i bawmy się wspólnie.

Adam Solski (dyrektor festiwalu)

 

*   *   *

 

Dziękuję pięknie wszystkim głosującym.

Dzięki Wam, Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Polish Happy Jazz Fest 2017” uplasował się na trzecim miejscu, jako polskie, jazzowe wydarzenie koncertowe w plebiscycie „JAZZ 2017”, według głosujących czytelników miesięcznika internetowego JazzPRESS i słuchaczy RadiaJAZZ.FM.

Pobierz numer JazzPRESSu z wynikami „Jazz Plebiscytu 2017”: TUTAJ